Zaczynamy nowy rok szkolny!

TANIEC

Zajęcia charakteryzujące się ciekawymi układami tanecznymi do najnowszych hitów muzycznych, łączą różne style taneczne, takie jak: hip-hop, reggeaton, dancehall, taniec orientalny, taniec towarzyski, salsa solo oraz tańce integracyjne. Taneczne lekcje pozwalają wyzwolić w dzieciach naturalną ekspresję ruchów, uczą świadomości własnego ciała, poprawiają kondycje i koordynację oraz pamięć ruchową. Budują pewność siebie i poczucie własnej wartości. To nie tylko dobra zabawa w grupie rówieśników, lecz początek cudownej przygody z tańcem i sportem. W zimie i lecie organizujemy półkolonie, kolonie bądź zimowiska tematyczne dla dzieci.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym zakresem usług naszej firmy takich jak: fitness, pilates, taniec dla par młodych, organizacja i prowadzenie eventów, pikników i imprez okolicznościowych dla dzieci i dorosłych.

Zapisy odbywają się przez portal ActiveNow, co umożliwia łatwość zarządzania swoim kontem, wnoszenie opłat oraz rezerwacje miejsc na zajęciach. System automatycznie przypomina o dokonaniu płatności i umożliwia szybki kontakt z instruktorem.           

Link do zapisu dostępny będzie na naszej stronie www lub profilu FB.           

http://steptodance.pl/do-pobrania/

 

FITNESS DLA DOROSŁYCH


Połączenie tańca i aerobiku – zajęcia zaczynające się rozgrzaniem wszystkich partii mięśni (prostym układem choreograficznym z wykorzystaniem kroków różnych styli tanecznych oraz ćwiczeń przy akompaniamencie latynoamerykańskich rytmów lub typowymi ćwiczeniami aerobowymi). Główną część stanowią ćwiczenia modelujące, wzmacniające i kształtujące z wykorzystaniem przyrządów oraz ciężaru własnego ciała. Motywująca muzyka, ciekawe kombinacje ruchów i swobodna atmosfera zachęcają do treningu. Głównym celem zajęć jest poprawa kondycji, wzmocnienie wszystkich partii mięśniowych skupiając się na najbardziej problematycznych dla kobiet częściach ciała (uda, brzuch, pośladki). Trening zakończony jest kilku minutowym relaksującym i wyciszającym stretchingiem. Zajęcia są doskonałym sposobem na odreagowanie stresu po ciężkim dniu.

 

Zapraszamy do kontaktu i przyjścia na pierwsze zajęcia.

 

Wszystkie zajęcia zaczynamy od 19.09.2022.

facebook/SzkolaStepToDance

www.steptodance.pl

tel. 730 700 420

mail: szkolasteptodance@gmail.com