Witamy nowy rok szkolny!

Zajęcia odbywają się na terenie współpracujących z Nami szkół (szkoły macierzyste uczniów) w czasie pozalekcyjnym.

Jest możliwość uczestniczenia w zajęciach na naszej Sali Tanecznej w SP 101 na os. Jagiellońskim 9 – na planie oznaczone jako zajęcia OPEN – zapisy również przez portal.

 

W ubiegłych latach zajęcia odbywały się w następujących placówkach:

SP 67, SP 80, SP 88, SP 101, SP 100, SP 103, SP 117, SP 119, SP im Beretty Molli, Ośrodek Kultury Kraków Nowa Huta, Przedszkole Lokomotywa i wiele innych.

Zapisy odbywają się przez portal ActiveNow, co umożliwia łatwość zarządzania swoim kontem, wnoszenie opłat oraz rezerwacje miejsc na zajęciach. System automatycznie przypomina o dokonaniu płatności i umożliwia szybki kontakt z instruktorem.           

Link do zapisu dostępny będzie na naszej stronie www lub profilu FB.           

http://steptodance.pl/do-pobrania/

 

Zajęcia taneczne kl.  1-3

Instruktor dla klas 1-3 : Aleksandra Orczyk – wieloletni wychowawca, nauczyciel,

instruktor tańca i fitness

 

Zajęcia charakteryzujące się ciekawymi układami tanecznymi do najnowszych hitów muzycznych, łączą różne style taneczne, takie jak: hip-hop, reggeaton, dancehall, taniec orientalny, taniec towarzyski, salsa solo. Taneczne lekcje pozwalają wyzwolić w dzieciach naturalną ekspresję ruchów, uczą świadomości własnego ciała, poprawiają kondycje i koordynację oraz pamięć ruchową. To nie tylko dobra zabawa
w grupie rówieśników, lecz początek cudownej przygody z tańcem.

Zajęcia FITNESS

Zajęcia dla dorosłych odbywające się w dwóch lokalizacjach – SP 101 i SP 103 w Krakowie.

Zapisy przez portal. O cenę zapytaj instruktora J

 

NOWOŚĆ – STREET DANCE kl. 4-8

Instruktor dla klas 4-8 : Julia Kołodziej –choreograf,  instruktor tańca nowoczesnego – street dance, hip hop oraz bboying.

 

Nowość w naszej Szkole Tańca! Zajęcia dla młodzieży charakteryzujące się ekspresją i dynamiką ruchów. Na zajęciach będziecie się uczyć nie tylko hip-hopu, ale też ogólnie pojętego Streetdance’u. Zwrócimy uwagę na podstawowe kroki hip-hopowe, będziemy pracować nad techniką, zgraniem się, jako drużyna,
kondycją oraz elementami, które usprawniają bycie lepszym tancerzem.

Zajęcia taneczne OPEN – prowadzone są na sali tanecznej w SP 101. Mogą w nich brać udział wszyscy chętni niezależnie od szkoły:

HIP – HOP dla klas 1-3

HIP  – HOP dla klas 4-6

Taniec – dla Przedszkolaków

Taniec dla klas 1-3

 

W czasie ferii i wakacji organizujemy wyjazdy łączące wypoczynek, sport i warsztaty taneczne. Kadra naszej szkoły tańca to tancerze z wykształceniem pedagogicznym i wieloletnim doświadczeniem. Na naszych koloniach i zimowiskach nie stawiamy tylko i wyłącznie na taniec, lecz wszechstronny rozwój dzieci przez różnorodność tematów zajęć: plastyka, jazda konna, śpiew, rękodzieło i wiele, wiele innych.

 

Płatność za zajęcia jest wnoszona w systemie miesięcznym z góry (do 5 dnia każdego miesiąca – kwota będzie zależała od ilości zajęć w ciągu bieżącego miesiąca) – 18zł za godzinę lekcyjną zajęć (45 minut).

Jeśli dziecko będzie uczęszczało na więcej niż jeden typ zajęć – kwota za kolejną godzinę zajęć będzie wynosiła 12zł.

Gdy sytuacja epidemiologiczna rozwinie się i zostanie wprowadzona czerwona strefa
w województwie małopolskim, a placówki oświatowe tymczasowo zamknięte, zajęcia będą odbywały się dla chętnych w trybie online (link dostępny na portalu klienta) a płatności dla pozostałych klientów zostaną wstrzymane.

 

Pierwsza, pokazowa lekcja gratis.