KONKURS ŚWIĄTECZNY!

Wykonaj dowolną techniką plastyczną „taneczną” kartkę dla Świętego Mikołaja, zrób zdjęcie, polub nas na Facebooku, zamieść zdjęcie kartki pod konkursowym postem (nie zapomnij podpisać się imieniem i numerem szkoły) i gotowe! Możesz do konkursu zaprosić koleżankę lub kolegę z klasy (nie uczęszczającego na zajęcia taneczne). Każdy uczestnik otrzyma gwarantowaną nagrodę, a 3 najlepsze prace zostaną dodatkowo wyróżnione przez 3 osobową komisję wyznaczoną przez organizatora. Prace będą oceniane pod względem kreatywności, estetyki, oryginalności, unikatowości i stylu. Dodatkowo zostanie przyznana nagroda publiczności za największą ilość polubieni pod swoim konkursowym komentarzem.
 
Wyniki konkursu będą ogłoszone 9.12.2018 na FB oraz naszej stronie internetowej www.steptodance.pl, zaś nagrody wręczane w dniach 10 – 14.12.2018 na zajęciach – odbiór wyłącznie osobisty przez uczestnika konkursu.
 
Organizatorem konkursu jest Step To Dance Szkoła Tańca – www.steptodance.pl. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zamieszczenie komentarza pod postem wraz ze zdjęciem kartki oraz podpisem uczestnika. Zamieszczać prace za pośrednictwem portalu Facebook mogą wyłącznie osoby dorosłe. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją wszystkich jego zasad.