Kolonia sportowo – artystyczna

Wyjątkowy program z duchem artystycznym i sportowym :
– zajęcia taneczne:
jazz – jest to współczesna forma tańca, która czerpie z: baletu, tańca modern i tańca   akrobatycznego.
 zumba –  jest połączeniem tańca oraz fitnessu. Poprzez proste kroki z równych styli    tanecznych kształtujemy swoją sylwetkę, poprawiamy koordynację ruchową, kondycję                i               nastrój.
aqua zumba –  połączenie fitnessu w wodzie z tańcem
hip-hop – jest jednym z ulicznych stylów tańca i obejmuje szeroki zakres ruchów          pochodzących z różnych stylów: old school hip hop, hip hop new style, hip hop new age i hip-   hop freestyle. Taniec ten pobudza ekspresję ruchów, własną inwencję i pomysłowość.
salsa – polecana jest każdemu, kto czuje latynoamerykańskie brzmienia i płomienny charakter              tańca
streching – ćwiczenia rozluźniające oraz rozciągające całe ciało.
– zajęcia integracyjne
– zajęcia sportowe (gry zespołowe, park linowy)
– pływanie (basen z ratownikiem na terenie ośrodka)
– sztuki walki – uczą samoobrony i zwiększają pewność siebie. Poprawiają koordynacje ciała oraz poprawiają ogólny rozwój fizyczny. Mają korzystny wpływ na zdrowie m.in. korygują wady postawy.
– warsztaty plastyczne
– zajęcia muzyczne
– warsztaty fotograficzne
– wakacyjne atrakcje (ogniska, dyskoteki)

Wszystko pod kierunkiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. Po prostu – z nami nie będziesz się nudził !

Przykładowe planowane atrakcje:

Rejs statkiem po Jeziorze Żywieckim: rozpoczynają się przy Zajeździe na zaporze w Tresnej. Rejs statkiem, który może pomieścić 40 osób, dostarczy niezapomnianych wrażeń i umożliwi podziwianie pięknych widoków na otaczające Jezioro góry.

Zajęcia folklorystyczne:
spotkanie z lokalnym folklorystą, znanym z programu „Mam talent” Panem Jacentym Ignatowiczem i grzybiarzem, Justynem Kołkiem, występującym w licznych audycjach radiowych i prowadzącym wycieczki po okolicy

Park miniatur w Żywcu: Na fali coraz popularniejszych w Polsce parków miniatur powstał taki także w Żywcu. Nie jest to jednak kolejne miejsce oferujące „jednodniową podróż dookoła świata”. Żywiecki Park Miniatur zaprasza na podróż do przeszłości, od czasów Komorowskich do Habsburgów, od połowy XV wieku do czasów drugiej wojny światowej XX wieku.

Mini Zoo w Żywcu: zostało zaprojektowane z myślą o najmłodszych i z pewnością właśnie dla dzieci będzie największą atrakcja. Znajdują się tutaj owce, kozy, pawie, jest także osiołek. I choć nie są to najbardziej egzotyczne stworzenia, to dzieciom dają wiele radości i dzięki swojej łagodności wchodzą z nimi w interakcje.

Aquapark Leśna: jest pierwszym tego typu kompleksem basenów jaki powstał na żywieczczyźnie . Kompleks przygotowano przede wszystkim z myślą o rodzinach z dziećmi. Woda jest tutaj na prawdę ciepła, a głębokość niecek basenowych zachęca do do wspólnej zabawy i najmłodszych, i ich opiekunów.

Park Linowy „Trollandia”: znajduje się w lesie położonym przy dolnej stacji kolei na Górę Żar. Do dyspozycji użytkowników oddano tu 3 trasy. Dla najmłodszych i osób odwiedzających parki linowy po raz pierwszy przygotowano prostą trasę, gdzie 9 przeszkód zawieszono na wysokości od 5 do 8 metrów. Druga trasa to 11 przeszkód umieszczonych na wysokości do 5 do 20 metrów. Trzecia trasa dostarcza dużej dawki emocji dzięki 5 długim zjazdom tyrolskim na maksymalnie 25 metrach wysokości.

Jezioro Żywieckie: Zbiornik retencyjny na Sole koło Żywca, położony na granicy Kotliny Żywieckiej i Beskidu Małego. Zbiornik Żywiecki został utworzony przez spiętrzenie wód rzeki Soły zaporą ziemną. Przy zaporze znajduje się elektrownia wodna.

Wycieczka trasami turystycznymi: Góra Żar

Zakwaterowanie i wyżywienie dedykowane grupom sportowym :
Ośrodek Wypoczynkowy „ NIAGARA” w Międzybrodziu Żywieckim położony u podnóża góry Żar około 300m od Zalewu Międzybrodzkiego w uroczej kotlince, której granice wytycza górski wodospad. Pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienką , sala z lustrami, sauna, jacuzzi, ping-pong, boisko do siatkówki plażowej, dostęp do boisk trawiastych i kortów tenisowych, basen zewnętrzny ,plac zabaw, miejsce ogniskowe. www.owniagara.pl

Termin: 24.06 – 04.07.2019
Cena: 1599,00 zł

W cenie:
Transport
Autokar
Fotorelacja
Opieka medyczna
Gwarancja turystyczna
Organizator turystyki Z/92/2018
Gwarancja ubezpieczeniowa Signal Iguna Polska TU.SA
Atrakcyjny program
Zakwaterowanie: pokoje 2,3,4 osobowe
Wykwalifikowana kadra
Całodobowa infolinia
Ubezpieczenie NNW
Wyżywienie: 4 posiłki dziennie
Nagrody i niespodzianki
Poznanie regionu

Brak ukrytych kosztów!

KONTAKT I REZERWACJA:
Kierownik mgr. Aleksandra Orczyk: kurs kierowników wypoczynku: nr 37/KR/V/2013
tel. 730-700-420                               mail: szkolasteptodance@gmail.com

Ilość miejsc ograniczona!
Wpłatę zaliczki w wysokości 400 zł należy dokonać w terminie 7 dni od momentu rezerwacji na numer konta: 03 1140 2004 0000 3302 7796 8115
w tytule wpisując „kolonia, imię i nazwisko dziecka oraz numer szkoły”

Pozostałą kwotę należy wpłacić do końca maja.
Wpłata zaliczki jest gwarancją rezerwacji miejsca na kolonii.

Więcej informacji o nas na: www.steptodance.pl

Organizator:

Step To Dance Szkoła Tańca – STD Aleksandra Orczyk
ul. Szlak 77/222, 31-153 Kraków