Akcja Zima w Mieście 2023

ZIMA W MIEŚCIE

Zapraszamy na zajęcia Zima w Mieście o profilu sportowo-artystycznym prowadzone przy współpracy Szkoły Tańca Step To Dance i Szkoły Podstawowej 103 w Krakowie.

Wykwalifikowana kadra, bogaty program i aktywny odpoczynek.

12.02.2024 – 16.02.2024

Godz. 7:30 – 15:30

os. Kolorowe 29/ SP 103, Kraków

Cena 400 zł.

 

– zajęcia integracyjne
– warsztaty muzyczne i taneczne
– zajęcia plastyczne
– gry i zabawy sportowe
– min. 3 wycieczki

Szczegółowy harmonogram będzie dostępny pod koniec stycznia, po poznaniu pełnej listy uczestników i zostanie wysłany do Państwa mailem. Program będzie zależny od warunków pogodowych i ilości uczestników.

W cenie:

– wycieczki
– program
– opieka kadry
– dwudaniowy obiad
– nagrody i słodkie niespodzianki

Gwarantujemy świetną zabawę!

Zapraszamy do zapisów na stronie:

http://steptodance.pl/akcja-zima-2024/ do 01 stycznia 2024

Ilość miejsc jest ściśle ograniczona i decyduje kolejność zapisów – potwierdzenie rezerwacji miejsca dostaną Państwo drogą mailową. Poprawny zapis drogą elektroniczną jest wiążący i oznacza akceptację regulaminu Akcji Zima oraz deklarację terminowego wniesienia opłaty za zajęcia.

Brak wpłaty w wyznaczonym terminie skutkuje wykreśleniem z listy i zastąpieniem przez osobę z listy rezerwowej. Opłaty należy wnosić do 15.01.2024 r. do kierownika wypoczynku lub instruktorów w wyznaczonych terminach o których zostaną Państwo poinformowani drogą mailową. Wraz z opłatą należy dostarczyć wypełnioną kartę kwalifikacyjną uczestnika oraz podpisane warunki uczestnictwa.

Kierownik wypoczynku i realizacja programu: Aleksandra Orczyk

W razie pytań prosimy o kontakt: szkolasteptodance@gmail.com